O firmie

Wspólne Włosko - Ukraińskie przedsiębiorstwo "FIUS" - lider w Ukrainie po produkcji mebli jak w klasycznym, tak i we współczesnym stylu

Trochę historii

SP "FIUS" - to Abrewiatura od "Fabryka Włosko - Ukraińska po Siedzeniam", stworzono pod końiec 1999 roku po raz pierwszy w Ukrainie wspólnie z Włochami i już za rok w 2000 roku na Ogólnoukraińskiej Wystawie - Jarmarku "Ukraińskie meble - 2000" otrzymało wysoką nagrodę-dyplom "Za opracowanie i wprowadzenie w produkcję wysoko mysteckich miękkich mebli" od Państwowego Komitetu przemysłowej polityki Ukrainy.

Ten bystry wzlot SP "FIUS" zrealizował dzięki wysokiemu fachowemu mistrzostwu dobrze przygotowanych i dobrane ojczystych pracowników, włoskiemu wiekowemu doświadczeniu i urządzeniu i technologiom. To było zauważono na Międzynarodowym Forum ekonomicznej współpracy "Ukraina i świat. Partnerzy w imię zgody i rozwoju" i włączono SP "FIUS" do "Złotej księgi Rzeczowej Elity Ukrainy".

Na dany czas "FIUS" ma 20-roczne doświadczenie pracy w Ukrainie i Europie. Rozmieszczone na terytorium 2,3 ha z placem własnych pomieszczeni więcej 6000м.kw Technologia produkcji mebli z masywu drewna włącza pełny cykl: suszenie drewna, działy obróbki drewna, cechy lakowania, upiększający, administracyjny-biurowy z wystawową salą, magazynowe pomieszczenia.

Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create

Kontakty sprzedawcy

×
+38 (067) 92702XX Pokazać telefony
Meblarska fabryka FIUS (ID: 212474)
Pracujemy: Pn.- Pt.
z 08:00 do 17:00.
Bez przerwy.